Кормотех і Ензим придбали засоби захисту для медиків та апарати ШВЛ для львівських лікарень

4 мільйони гривень витратили на придбання апаратів штучної вентиляції легень, генераторів кисню, кардіомоніторів, експрес-тестів, респіраторів і спецкостюмів. Усе це передаватимуть до трьох лікарень міста з вівторка, 24 березня.

Про свій намір виділити кошти львівським шпиталям для боротьби з коронавірусною інфекцією власники сімейних компаній «Кормотех» та «Ензим» Ростислав і Олена Вовк анонсували 17 березня на своїх сторінках у фейсбуці.

«Більше тижня ми витратили на пошуки необхідного обладнання та перевірку постачальників», — розповідає СЕО Kormotech Ростислав Вовк, — «Спершу поспілкувались з міським та обласним штабами та залучили медиків. Вони допомогли визначити реальні потреби медичних закладів. Ми обрали три опорні лікарні. Головним пріоритетом у боротьбі з COVID-19 є безпека медпрацівників. Зараз ми уже придбали обладнання і засоби захисту та починаємо передавати їх для потреб медиків та пацієнтів у визначені лікарні».

Загалом на суму 4 мільйони гривень підприємці придбали:

для обласної інфекційної лікарні

  • апарат штучної вентиляції легень Hamilton C3
  • генератори кисню та кардіомонітори

для 8-ої міської лікарні

  • апарат штучної вентиляції легень Hamilton C3

для військового госпіталю у Винниках

  • генератори кисню та кардіомонітори

між цими медзакладами також розподілять

  • 500 експрес-тестів на SARS-CoV-2 
  • 10 000 медичних респіраторів 
  • 300 захисних костюмів для медперсоналу

У Львові родина Вовк одними з перших оголосили про бажання допомогти медзакладам міста у боротьбі з COVID-19. До спеціального штабу з закупівлі увійшли місцеві медики, працівники обох підприємств і рідні власників компаній.

«Кормотех» та «Ензим» є соціально відповідальним бізнесом. Компанії входять до найбільших платників податків та працедавців на Львівщині та системно допомагають розвивати місто. Міський голова Андрій Садовий у своєму відеозверненні у фейсбуці подякував небайдужим бізнесменам за ініціативу.

Admin